BiZim SoKaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiZim SoKaK

Bizim Sokak FoRumLaRı

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ünlü Karikatürist Koraman Hastaneye Kaldırıldı 12.09.2007

YazarMesaj
KONUSAROCK
Admin
Admin
KONUSAROCK

Ünlü Karikatürist Koraman Hastaneye Kaldırıldı  12.09.2007 Empty
MesajKonu: Ünlü Karikatürist Koraman Hastaneye Kaldırıldı 12.09.2007   Ünlü Karikatürist Koraman Hastaneye Kaldırıldı  12.09.2007 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 11:21 am

Ünlü Karikatürist Koraman Hastaneye Kaldırıldı

Eşi Nil Koraman ile Yaşamını Sürdüren Karikatürist Bedri Koraman, Öğle Saatlerinde Kalp Ritmindeki Aşırı Düzensizlik Nedeniyle Fenalaştığı İçin Universal Hospital Bodrum'a Kaldırıldı.

BODRUM Torba’daki Abdi İpekçi Sitesi’ndeki yazlığında eşi Nil Koraman ile yaşamını sürdüren karikatürist Bedri Koraman, öğle saatlerinde kalp ritmindeki aşırı düzensizlik nedeniyle fenalaştığı için Universal Hospital Bodrum’a kaldırıldı.

Kardiyoloji Uzmanı Dr. Naser Can’ın denetiminde tedavisi süren 79 yaşındaki Koraman’ın daha önce de by-pass ameliyatı geçirdiğini belirten Opr. Dr. Ersin Vural, "Üst solunum yollarındaki enfeksiyona bağlı olarak Koraman’ın durumu ağırlaşmış. Kalp ritmindeki bozukluğu normal seviyeye indirmeye çalışıyoruz" dedi. Bir süre hastanede müşahede altında tutulacak olan Koraman, yoğun bakım ünitesinden çıkarılarak normal odaya alındı. Koraman, "Daha önce de kalp rahatsızlığı geçirmiştim. Üst solunum yollarına bağlı olarak güçsüz düştüm, ama durumum şu anda iyi. Ben korkmuyorum siz de korkmayın" dedi.
https://bizimsokak.yetkinforum.com

Ünlü Karikatürist Koraman Hastaneye Kaldırıldı 12.09.2007
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yurt da Kredi de Cuma Son 21.08.2007