BiZim SoKaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiZim SoKaK

Bizim Sokak FoRumLaRı

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yurt da Kredi de Cuma Son 21.08.2007

YazarMesaj
KONUSAROCK
Admin
Admin
KONUSAROCK

Yurt da Kredi de Cuma Son   21.08.2007 Empty
MesajKonu: Yurt da Kredi de Cuma Son 21.08.2007   Yurt da Kredi de Cuma Son   21.08.2007 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 10:29 am

Yurt da Kredi de Cuma Son

ÖSS'de Bir Yükseköğretim Programına Girmeye Hak Kazanan Öğrencilerden, Yurtkur'a Ait Yurtlarda Barınmak, Burs ve Katkı Kredisi Almak İsteyenler İçin Başvurular, 24 Ağustos Cuma Günü Sona Erecek.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (ÖSS) bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan öğrencilerden, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna (YURTKUR) ait yurtlarda barınmak, burs ve katkı kredisi almak isteyenler için başvurular, 24 Ağustos Cuma günü sona erecek.

2007-2008 öğretim döneminde ÖSS'de bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan öğrencilerden, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna ait yurtlarda barınmak, burs ve katkı kredisi almak isteyenler, başvurularını 24 Ağustos 2007 günü saat 24.00'e kadar 'www.osym.gov.tr' internet adresinden yapabilecekler.

Müracaat sırasında yurt, burs, öğrenim ve katkı kredisi için hangilerinin talep edildiği işaretlenecek. Aksi halde yapılan başvuru değerlendirmeye alınmayacak
https://bizimsokak.yetkinforum.com

Yurt da Kredi de Cuma Son 21.08.2007
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-