BiZim SoKaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiZim SoKaK

Bizim Sokak FoRumLaRı

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kızı için ağlamıştık hep birlikte Ya Babası??

2 posters
YazarMesaj
MadLife
Moderator
Moderator
MadLife

Kızı için ağlamıştık hep birlikte Ya Babası?? Empty
MesajKonu: Kızı için ağlamıştık hep birlikte Ya Babası??   Kızı için ağlamıştık hep birlikte Ya Babası?? Icon_minitimeÇarş. Ekim 17, 2007 8:36 am

Menenjit sonrası oluşan kangren yüzünden elleri ve ayakları kesilen minik M.'nin babası Kadri B., PKK'ya yardım yataklıktan tutuklandı.

Türkiye, Kadri B.'yi, 2 yıl önce 6 aylık kızı M., nedeniyle tanıdı.

Kadri B., ile Kudret B.'nin çocuğu olan minik M., 6 aylıkken menenjit geçirmiş, kol ve bacaklarında kangren oluşmuş ve İzmir'deki tedavisi sırasında 4 uzvu da kesilmişti

Sağlık İl Müdürlüğü, yardım kampanyası ile minik kızın tedavisi için 33 bin YTL para toplamış, Sağlık Bakanı Recep Akdağ da devreye girerek, bebeğin, 18 aylıkken protezlerine kavuşmasını sağlamıştı.

İki yıl sonra baba Kadri. B., Torbalı'da yapılan PKK operasyonunda 4 kişiyle birlikte gözaltına alındı. Topladıkları zekat ve fitreleri PKK'ya aktardığı iddia edilen baba B., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Jandarma, bebek için 2005'te yapılan yardım kampanyasının hesapları da incelemeye aldı. (Neşet Dişkaya/Sabah)
http://www.tadal.org
KONUSAROCK
Admin
Admin
KONUSAROCK

Kızı için ağlamıştık hep birlikte Ya Babası?? Empty
MesajKonu: Geri: Kızı için ağlamıştık hep birlikte Ya Babası??   Kızı için ağlamıştık hep birlikte Ya Babası?? Icon_minitimeÇarş. Ekim 17, 2007 5:03 pm

insanları kandırrıyolar artık gerçek söyleselerde kimse inanmıyoo Mad
https://bizimsokak.yetkinforum.com

Kızı için ağlamıştık hep birlikte Ya Babası??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-