BiZim SoKaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiZim SoKaK

Bizim Sokak FoRumLaRı

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Kimi kadar sakinim'

YazarMesaj
KONUSAROCK
Admin
Admin
KONUSAROCK

'Kimi kadar sakinim' Empty
MesajKonu: 'Kimi kadar sakinim'   'Kimi kadar sakinim' Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 6:50 pm

McLaren pilotu Lewis Hamilton, Formula 1'de şampiyonun belli olacağı Brezilya Grand Prix'sinde baskı altında olmadığını belirterek, "En az Kimi Raikkonen kadar sakinim" dedi.

Formula 1 tarihinin ilk çaylak şampiyonu olmak için mücadele eden geçtiğimiz yılın GP2 şampiyonu Lewis Hamilton, sezonun son yarışı Brezilya GP'si öncesi sakin olduğunu söyledi.

Kendisi gibi ilk dünya şampiyonluğu için mücadele eden 'Buz adam' lakaplı Kimi Raikkonen kadar soğukkanlı olduğunu iddia eden Hamilton, "Kimi'nin buz gibi ve çok rahat olduğunu söylüyorlar. Ama ben de en az onun kadar sakin ve soğukkanlıyım" dedi.

Raikkonen ve Alonso'nun kendisinden daha tecrübeli olduğunu belirten Genç pilot, "Ama ben de kendimi iyi tanıyorum. Olayları sakin şekilde değerlendiriyorum. Çin'de yaşadıklarımı geride bırakmayı başardım" diye konuştu.

22 yaşındaki İngiliz sürücüsü, 21 Ekim'de Interlagos'ta koşulacak son yarışa takım arkadaşı Fernando Alonso'nun dört ve Ferrari'den Kimi Raikkonen'in yedi puan önünde gidiyor.

ALONSO: TAKIMIN TERCİHİ HAMİLTON

McLaren ile sezon başından bu yana sıkıntılı ve gergin bir ilişki içinde bulunan Alonso ise, takımın şampiyonluk için tercihinin Hamilton olacağını bir kez daha tekrarladı.

Son iki yılın dünya şampiyonu, "İmkansızı başarmaya çalışacağız. Ama eminim ki bu mücadelede takım benim yanımda olmayacak" dedi.
https://bizimsokak.yetkinforum.com

'Kimi kadar sakinim'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-