BiZim SoKaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiZim SoKaK

Bizim Sokak FoRumLaRı

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Engin: "Yanlış anlaşıldım"

YazarMesaj
KONUSAROCK
Admin
Admin
KONUSAROCK

Engin: "Yanlış anlaşıldım" Empty
MesajKonu: Engin: "Yanlış anlaşıldım"   Engin: "Yanlış anlaşıldım" Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 6:46 pm

Beşiktaş Kulübü Genel Menajeri Sinan Engin, şu anda Türkiye'de oynayan hiçbir futbolcuyu transfer etme gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.

Yönetici Sinan Engin, siyah beyazlıların antrenmanının sonlarına doğru basın mensuplarıyla bir süre sohbet etti. Engin, son dönemde medyada yer alan Beşiktaş ile ilgili transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ve çıkan bu haberlerin kulübe zarar verdiğini belirtti.

Şu dönem için Türkiye'den hiçbir futbolcuyu kesinlikle almayı düşünmediklerini ifade eden Sinan Engin, "Bundan bir süre önce bir açıklama yaptım. Ocak ayında takım içerisinde değişiklikler yapabileceğimizi ifade ettim. Ama, bu sözlerim yanlış anlaşıldı. Ben bu sözleri, takımda oynayan futbolcularımızın performanslarının artması ve motive olmaları için söyledim.

Fakat bu sözlerim sonrasında herkes Beşiktaş'a birilerini transfer ediyor. Ama, bizim Türkiye'de oynayan bir futbolcuyu alma gibi bir düşüncemiz yok. Bu konuyla ilgili medyada çıkan transfer haberlerinin hepsi yalandır. Ocak ayı geldiğinde futbolcularımızın performansından memnun kalırsak, hiçkimse bu takımdan gitmez.

Engin ayrıca, siyah beyazlı taraftarların bu tür haberleri ciddiye almamasını ve herşeyin Ocak ayı geldiğinde belli olacağını söyledi.
https://bizimsokak.yetkinforum.com

Engin: "Yanlış anlaşıldım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-