BiZim SoKaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiZim SoKaK

Bizim Sokak FoRumLaRı

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GunZ OnLine

YazarMesaj
KONUSAROCK
Admin
Admin
KONUSAROCK

GunZ OnLine Empty
MesajKonu: GunZ OnLine   GunZ OnLine Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 10:13 am

GunZ online alışılmış online oyunlardaki gibi "git ondan biraz, bundan biraz kes; gel bana , ödülünü al; git başka adam kes" tarzı bir oyun değil. Bu oyunda insanlar birbiriyle savaşarak para ve xp kazanıyor. oyunda karakteriniz her serverda aynı. örn: 1. serverda kastınız , çıktınız ve 2'ye girdiniz. adamınız karşınızda.

5 server var ve hepsi 2000 kişilik. tabi bu aralar server çok sorunlu. bazen lag giriyor ve durduk yere dc'ler fln.
Serverda room kurarak ya da kurulu bir rooma katılarak oyuna başlayabilirsiniz.(bir nevi servercık. 16 kişiye kadar oyuncu ile pvp)

Birkaç moddan bahsedeyiim:

deathmatch: adı üstünde. elde avuçta ne varsa(bomba,silah,kılıç,bıçak,medpack) kullanıp savaşıyorsunuz.

team dm: üstteki bölümün 2 takımın birbirine girmesi şeklinde olanı.

gladiator: sadece kılıç/bıçak ile yapılan oyun.

team gladiator: takımlı versiyon.

training: her şey var ama xp ve para kazanmak / kaybetmek yok. eğitim amaçlı

assasination:2 takım var. 2 takımda da üzeri işaretlenmiş adamları öldürerek kazanmaya çalışıyorsunuz. mavi takımın işaretli adamı mavi, kırmızının kırmızı büyük bir nokta .

BOW KURALLARI

birçok noob bu kuralı bilmediği için roomdaki bütün iyi oyuncular sapıtır. bu kurallar team gladiatorde geçerlidir. herkes 1vs1 yapar ve onları ellemezler. takımlar 4'er kişilikse 4 tane 1vs1 şeklinde. savaşmadan önce 6'ya basarak ve ya /bow yazarak bow yapılır yani selam verilir sonra savaşılır.

TAKTİKLER
fck tactic: bu taktik genelde deathmatchlarda ve ya assasinate'lerde yapılır. sağ tuş saldırısıyla(bıçak tercih) adam yere 2.80 yatırılır ve taramalı ile adam yerde iken taranır. bol küfür yenir ^^

YoYo hoop: gene silahlı mod. (bıçak tercih) zıplayıp havadayken taramalı çekilir adama 4-5 mermi atılır ve hemen kılıç/bıçak çekilerek dash ile ortamdan uzanır, sonra gidilir.

slash shot(ss): silahlı mod. pompalı ve ya 2'li tabanca lzm. bunu ben yapamıyorum anlatmam biraz zor. çalışıyorum ama olmuyor meret Smile

Butterfly(bf): her yerde yapılır çünkü kılıçsız bölüm yok =) bu harekette iyi olduğum için anlatırım ama benim anlattığımdan anlar mısınız bilmiyorum

Zıplama+dash+saldırı+ block hareketini ışıkla yarışacak şekilde yapmalısınız.
HAREKETLER
dash= 2 kere gideceğiniz yön
jump= space
block= shift
atk= mause
massive strike= mause'a basılı tutun ya da bi kılıç blocklayın

REnkli Yazı Yazma
^1,^2,^3,^4,^5,^6,^7,^8,^9,^0 yzcaksınız mesajdan önce

sen o kadar şey yaz, acc ve downloadı unut =)

account: www.gunzonline.com
download: http://www.ausgamers.com/files/details/html/24208

yükledikten sonra clienti ilk açtığınızda bir torrenting files yapacak. %90'ların bi yerinde mutlaka takılır bırakın o kendi kendine yüklesin. 1 saati geçer rahat
https://bizimsokak.yetkinforum.com

GunZ OnLine
1 sayfadaki 1 sayfası